Gå til innhold

Koch Chemie kurs i Molde 25-26 januar


Recommended Posts

_Makki_
Skrevet

Hei og godt nyttår!

 

I sammarbeid med Groven Car Spa (https://www.facebook.com/grovencarspa.no) arrangerer vi kurs i detailing/bilpleie den 25 og 26 januar. Kurset avholdes i Groven Car Spa sine lokaler i Årøsetervegen 27, 6422 Molde. Kurset er ment som et introkurs på produkter fra Koch-Chemie og Colourlock. Men passer også godt til de som allerede har opparbeidet seg erfaring innen bilpleiefaget.

 

Arrangører:
Lasse (Groven Car Spa) har bygd seg opp en solid kundekrets i Møre distriktet og leverer tjenester på høyt nivå. Han kjenner godt til produktene fra Koch-Chemie og Colourlock igjennom et langt sammarbeid med Car Spa AS.

Kristoffer Wardawa (Makki`s Car Spa) har lang erfaring som kursholder og detailer. Han er Car Spa sin salgsrepresentant i Hordaland og Rogaland. Mannen har bilpleie på hjernen og er et orakel innen faget.

Dan Riebe (Car Spa AS) er salgssjef for Koch-Chemie og Colourlock produkter i Norge.

EKSKLUSIV FØRPREMIERE:
På kurset vil vi blandt annet demonstrere den nye Pasta serien fra Koch-Chemie! Med slagordet 2-steg fra perfekt finish, har Koch-Chemie overgått seg selv hva gjelder performance og produktkvalitet! Disse produktene spiser riper til frokost og etterlater speilblank finish på alle lakktyper.

KURSINNHOLD:
Dag 1.
- Nedvask av bil
- Analyse av lakktilstand og fremgangsmetode for utbedring
- Lakkorrigering og finish
- Forsegling med 1K nano på lakk og Nano glassforsegling

Dag 2.
- Rens og beskyttelse av skinn med Colourlock
- Rens og beskyttelse av tekstil
- Innvendig finish
- Utdeling av kursbevis


PRIS PÅ KURS:
3.500,- for to dager inkl lunch begge dager!

Skriftlig påmelding til kontakt@car-spa.no med kontakt og faktura informasjon.

 

Link til facebook event: https://www.facebook.com/events/215206679428135

carspa kurs.jpg

Makki's CarSPA

Koch-Chemie®: Excellence for Experts

Colourlock®: Get the best out of your leather!

 

 

Bli med i samtalen

Du kan poste nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, Logg inn nå for å poste med din egen konto.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn innhold med formatering.   Fjern formatering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Din link har automatisk blitt innebygd.   Vis som link i stede for

×   Tidligere innhold har blitt gjenopprettet.   Fjern innhold

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Detailers Club bruker informasjonskapsler (cookies) til å måle trafikk, optimalisere siden og for å kunne holde deg innlogget. Ved videre bruk av siden aksepterer du dette og våre Personvernvilkår