Skip to content

Nyheter hos Swissvax 09
Skrevet av truhaa   
torsdag 09. april 2009 22:48
thumb_Swv_KW_MasterCollec_356Skjer litt hos Swissvax om dagen, kommet 2 nye typer vokser fra de (glacier og blau-weiss) det er 2 vokser som nok mange setter pris på, den ene er for lyse farger, derfor isbre navnet "Glacier" og den andre er ment for nyere BMW modeller og klarlakken de har.

Som det meste fra Swissvax kan en nok forvente mye fra disse voksene her, de kan også legges på i flere lag da de ikke inneholder noe form for rens, og vil derfor bare gjøre glanse bedre og bedre for hvert lag du legger på bilen, men noe mer en 3 lag er ofte ikke noe stoprt poeng, la det gå over 3 ukler før du legger på eventuelt 4 laget.

 

Uansett føyer disse to voksene seg inn i rekke av allerede supere vokser som Swissvax leverer, så ikke la naboens bil være blankere en din bil.. det er mye mindre jobb en du tror med kvalitets vokser. Husk bare at grunnlaget er en avgjørenede faktor for ditt sluttresultat, så ikke noe slurving med bilholdet, vær en "detailer" det lønner seg i lengden, og gir deg den glansen du ønsker... Swissvax hjelper deg med utsyret, noen timer ved bilen og du har mange mange mil på veien med en bil som er lett å holde i strekk og ser bedre ut en 99% av de andre der :)

 

Info fra Swissvax:

Art_115_Swissvax_499a8ad92cf81_90x90

 

Swissvax Glacier Voks
Glacier er en premium voks - utviklet for møte utfordringene med å hente dybde i glansen på hvite og helt lyse lakktyper. Den inneholder spesifikke glansforsterkingselementer og en høy konsentrasjon av ultra ren brasiliansk Grade One carnauba voks (over 40 %). Beriket med kokosnøtt og avokadoolje ekstrakter metter den lakken og produserer en briljant og strekfri glans. Så snart den er påført blir den etter hvert hard og skaper et holdbart, beskyttende skall over lakken, hvilket forhindrer skade fra forurensing og annen slitasje. Bruk voksen etter en forberedende behandling Cleaner Fluid (prevoks olje

 

Art_115_Swissvax_blau_90x90

 

Swissvax Blau-Weiss Voks
Blau-Weiss er spesielt utviklet for klarlakk spesifikasjonene på nyere BMW modeller. Den klassifiserer seg som premium voks og inneholder en mye høyere konsentrasjon av ultra ren brasiliansk Grade One carnauba voks (over 40 %). Beriket med kokosnøtt og avokadoolje ekstrakter metter den lakken og produserer en briljant og strekfri glans. Så snart den er påført blir den etter hvert hard og skaper et holdbart, beskyttende skall over lakken, hvilket forhindrer skade fra forurensing og annen slitasje. Bruk voksen etter en forberedende behandling Cleaner Fluid (prevoks olje).

 

Begge koster kr 999,- pr stk, noe som ikke er avskrekkende med tanke på hvor mange påføringer du får ut fra 200ml.

 

(til info: bedre biler kommer)

 

Viktig tips:
Husk Cleaner Fluid til å rense lakken før påføring av voksen, dette gjør 2 ting, det ene er å fjerne møkk i lakken som ikke fjernes ved vask av bilen og det andre er at den gir en uovertruffen heft for voksen slik at den holder lengre og gir deg enda mer value for money.

 

Mikrofiberkluter til å fjerne Cleaner fluid og Voksen er viktig

 

Swissvax's såpe "Car Bath" etterpå, den er sterk nok til å holde bilen strøken men samtidig mild nok til at den ikke vil påvirke voksene på lakken, dette samt at den er meget drøy gjør den til en av de beste bilsåpene på markedet

 

Swissvax waschpudel for skånsom vaks, test denne og du bruker aldri noe svamp på bilen din igjen etterpå..GARANTERT

 

 



Del med andre
Facebook! Del.icio.us! Google! Live! Twitter!